arkadaşlık siteleriRumuz :
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 12 karakter girebilirsiniz!
*
Şifre :
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
E-Posta :
Geçersiz E-Mail adresi!
*
Şehir :
Yaşadığınız şehri belirtin!
 
Yaş :
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
 
Cinsiyet :
Cinsiyetinizi belirtin!
 
  Koşullar ve kuralları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!


 
   


  • 3.
  • 7
  • 7
  • 9.
  • 4
  • 9
  • 9

ARKADAŞLIK SİTELERİ

Tarih, teknolojinin icat edilmediği; haberleşmek için dumanların, ateşin, davulların, kilise çanlarının kullanıldığı dönemlerden geçti. Tarih, semafor kulelerinin karşılıklı tepeler üzerine kurulduğu, her harfi bir sonraki kuleye iletebilmek için kollarını tuhaf şekillere sokan insanları gördü… Telgraflar, telsizler, telefon santrallerinde işi hatları birbirine bağlamak olan insanlarla karşılaştı. Bizler, 1980 ve sonrası çocuklar olarak arafta doğduk. Teknolojiden ne çok uzaktık, ne çok yakın… Gözümüzü dünyaya, sabit telefonların kullanıldığı evlerde açtık. 90’lı yıllarda cep telefonunun icat edildiğini öğrendik, internet kafeleri keşfettik. 21. Yüzyıla girdiğimizde ise o kadar teknolojik insanlar olduk ki, insanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan sosyalleşme ihtiyacını unuttuk. Fark ettik ki teknoloji duygusal ihtiyaçlarımızı karşılamıyordu; arkadaşlık önemliydi, teknoloji erkek, kız ve kadınları yalnızlaştırıyordu. Bizler hem yalnızlığımızı gidermeli, hem de teknoloji ile iç içe olmalıydık. Üstelik bunları yaparken cebimiz zarar görmemeliydi. Uzun uğraşlar sonucu, herkesi kaynaştıracak bir tanışma sitesi kurma fikri ürettik; parasız olsun dedik, sohbet, mesajlaşma özellikleri olsun dedik, gerçek dostlukların arasına para girmez diyip tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri kurduk. İsmini de aşk esintisi koyduk.

ARKADAŞLIK SİTELERİ

Aşk esintisi ilişki sitesi'ne, ücretsiz oluşturacağınız profil ile yaşınıza, cinsiyetinize, yaşadığınız şehre ve en önemlisi hayat görüşünüze en uygun erkek veya bayan bulup arkadaşlık edebilir sevgili veya manita olabilirsiniz. Erkek, bayan, genç. bekar, dul, içinde bulunduğunuz koşul her ne olursa olsun, hayallerinizdeki güzeli bulup karşınıza çıkarma sözünü aşk esintisi sevgili arama sitesi olarak biz veriyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey, ücretsiz bir üyelik oluşturup, profil bilgilerinizi tamamlamanız. Bizler arkadaşlık siteleri var olmadan önce, inanın çok yorulmuştuk; arkadaş diyeceğimiz erkek, kız ve dul kadın aramalardan, deneyip yanılmalardan… Sokağa çıkıp tanıştığımız, arkadaş ortamlarında kaynaştırıldığımız kim varsa, aradığımız insan olabilir umuduyla attığımız her adımda, birlikte vakit geçirdikçe fikir çatışmaları yaşayıp zaman kaybından başka bir şeye yaramadığını görmek bizi hayal kırıklığına uğratmış, yıldırmıştı. Ne yapmalıydık, bu sorunların önüne nasıl geçebilirdik ve doğru sevgili bulma, manita yapma veya arkadaşlık kurma şansımızı nasıl artırabilirdik?

ARKADAŞLIK SİTELERİ

Teknolojiden yararlanabilirdik, kilometrelerce ötedeki erkek ve kızları bir araya getirebilirdik ya da yüzünü hiç görmediğimiz yan komşumuzla bu sayede tanışma fırsatı yakalayabilirdik. Öyle bir arkadaşlık sitesi kurmalıydık ki; güvenilir, kaliteli arkadaş edinebileceğimiz, dışarıda karşılaştığımız sorunları minimize ettiğimiz, üstelik de ücretsiz bir platform olmalıydı. Biz bu hayalimizi gerçekleştirdiğimize inanıyor, sizi güven dolu, sıcak bir arkadaşlık ortamının kapısını aralamaya davet ediyoruz. Yalnızlık kaderiniz olmasın, sevgili bulma ve arkadaş edinme sadece bir tık uzağınızda. Market alışverişinin dahi internet ortamından ayağınıza geldiği bilişim çağında, hayalinizdeki arkadaşlığa aşk esintisi ilişki sitesi'nde bulunan ücretsiz üye ol butonuyla kavuşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir üye önerilerimiz ile saatlerinizi harcamanıza gerek kalmadan kendinize en uygun erkek veya kızlarla tanışma fırsatına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey aşk esintisi tanışma sitesi'ni ziyaret etmek. Hayat çok kısa, zamanımızın her saniyesi değerli… Güzel günler için acele edin, gelin size en uygun insanı birlikte bulalım.